Back

Państwa bezpieczeństwo to nasz najwyższy priorytet!

Prawo i podatki to nie wszystko – w centrum jest jeszcze nieruchomość.

Rozumiemy każdą perspektywę – także jako licencjonowani niemieccy pośrednicy nieruchomości, na co dzień współpracujący z wymagającym klientem niemieckojęzycznym.

Dla klientów prywatnych

W dzisiejszych czasach zakup nieruchomości jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Decyzja ta często jest związana z wieloma kwestiami prawno-podatkowymi, które wymagają specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Nasza kancelaria oferuje usługi w zakresie bezpieczeństwa prawnego i podatkowego, które pomogą Państwu w bezpiecznym dokonaniu transakcji na rynku nieruchomości.

Dokonamy analizy prawnej i podatkowej transakcji związanej z nieruchomością, w tym: przeanalizujemy stan prawny nieruchomości oraz skutki podatkowe nabycia (w tym złożymy wymagane deklaracje i informacje podatkowe), sporządzimy bądź sprawdzimy umowy sprzedaży, umowy przedwstępne oraz umowy deweloperskie.

Dla rentierów (kupujących/budujących na wynajem)

Dla osób kupujących mieszkania na wynajem bądź realizujących przedsięwzięcia budowlane w celu późniejszego wynajmu krótkoterminowego, oferujemy usługi w zakresie zabezpieczenia nabycia nieruchomości oraz pomocy w rozpoznaniu obowiązków podatkowych oraz obowiązków na gruncie składek ZUS.

Wspieramy naszych klientów również w doborze najbardziej optymalnej pod kątem prawno-podatkowym struktury, która pozwoli na skuteczną optymalizację podatkową oraz minimalizację kosztów związanych z wynajmem nieruchomości.

Dla biznesu

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i ochronę interesów, oferujemy usługi w zakresie audytów podatkowych i prawnych, które pozwolą na wczesne wykrycie ewentualnych problemów podatkowych lub prawnych związanych z nieruchomością.

Pomożemy Państwu nie tylko znaleźć odpowiednią nieruchomość, ale również rozpoznać obowiązki podatkowe związane z nabyciem nieruchomości, zbadamy stan prawny nieruchomości oraz doradzimy w zakresie odpowiedniej struktury prawno-podatkowej.

Zachęcamy Państwa do kontaktu poprzez wysłanie wiadomości na adres info@taxtechadvisory.pl bądź poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego.

Open chat
Skontaktuj się z nami już teraz!
Dzień dobry,

w czym możemy Państwu pomóc?