Back

Jesteśmy licencjonowanymi polskimi doradcami podatkowymi, którzy oferują kompleksową obsługę podatkową dla firm prowadzących e-commerce. Nasza firma działa w 100% zgodnie z przepisami na terenie Polski oraz innych krajów, w tym w Niemczech.

Oferujemy naszym klientom pełną gamę usług, w tym analizę procesów podatkowych, identyfikację obowiązków podatkowych, rejestrację do celów VAT w Polsce oraz innych krajach, składanie deklaracji i informacji podsumowujących, a także automatyzację rozliczeń VAT.

Jako licencjonowani doradcy podatkowi specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podatkowej firm prowadzących e-commerce. Jeśli sprzedajesz na Amazon, Ebay, Etsy lub za pomocą własnych systemów, możesz mieć obowiązek rejestracji do polskiego VAT.

W przypadku sprzedaży towarów i usług na rynkach zagranicznych, nasza kancelaria oferuje również wsparcie w zakresie uczestnictwa w systemie OSS (One Stop Shop). System ten umożliwia sprzedawcom internetowym rozliczanie VAT w krajach UE, w których dokonują sprzedaży, bez konieczności rejestrowania się jako podatnik VAT w każdym z tych krajów. Dzięki temu sprzedawcy mogą uniknąć zbędnych formalności i kosztów związanych z rejestracją w każdym kraju z osobna.

Nasza kancelaria korzysta z najnowszych technologii oraz autorskich rozwiązań, bazując na doświadczeniu mec. Tima w zakresie Tax Data Science zdobywanym m.in. w Centrum Badań i Innowacji BMW w Monachium oraz w wysoce specjalistycznym zespole ds. TaxTechnology PwC w Monachium. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom rozwiązania, które są najlepiej dopasowane do ich potrzeb, a jednocześnie spełniają wymagania stawiane przez polskie i zagraniczne przepisy podatkowe.

Dostarczamy i implementujemy rozwiązania, które umożliwiają automatyzację rozliczeń VAT, co pozwala naszym klientom zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko popełnienia błędów podatkowych. Nasze usługi są dostępne zarówno dla polskich jak i zagranicznych firm.

Jeśli prowadzisz wyłącznie krajowy e-commerce, chętnie skupimy się na możliwości automatyzacji i usprawnień Twoich rozliczeń podatkowych. Jeśli zdecydujesz się na ekspansję zagraniczną (zdecydowanie warto!), z uwagi na transgraniczny charakter naszej działalności oraz nasze doświadczenie zarówno w Polsce jak i w krajach DACH, chętnie wprowadzimy Ciebie na rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski!

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, napisz wiadomość na adres info@sicherinpolen.de albo skorzystaj z czatu w lewym dolnym rogu.

Open chat
Skontaktuj się z nami już teraz!
Dzień dobry,

w czym możemy Państwu pomóc?