Back

Tax Technology, czyli technologia podatkowa, jest dziedziną, która zyskuje na coraz większym znaczeniu w podatkowo-prawnej obsłudze przedsiębiorców. Współczesna gospodarka, rosnąca ilość transakcji oraz coraz bardziej skomplikowane przepisy podatkowe sprawiają, że manualna praca z danymi podatkowymi staje się coraz mniej efektywna. Dlatego też, w kancelarii podatkowej nasza oferta obejmuje także wykorzystywanie technologii w doradztwie podatkowym.

Partner generalny naszej kancelarii, mec. Artur Tim, ma doświadczenie w pracy z technologią podatkową. Współpracował m.in. z Centrum Badań i Innowacji BMW w Monachium czy automatyzował rozliczenia VAT w ponad 40 krajach dla czołowego przedsiębiorstwa z branży transportowej. Nasz zespół jest na bieżąco z nowymi narzędziami i metodami, które umożliwiają szybszą i skuteczniejszą pracę z danymi podatkowymi.

Dzięki wykorzystaniu technologii podatkowej, jesteśmy w stanie pracować z dużymi ilościami danych podatkowych, co pozwala na odkrycie ryzyk podatkowych oraz zaproponowanie skutecznych rozwiązań w krótkim czasie. W tym zakresie, manualna praca byłaby bardzo czasochłonna i skomplikowana.

W naszej kancelarii nie boimy się dużych danych – wręcz przeciwnie, dzięki zastosowaniu narzędzi informatycznych, jesteśmy w stanie znaleźć w nich wartościowe informacje, które pozwolą na świadczenie usług doradztwa podatkowego i prawnego w sposób jeszcze bardziej kompleksowy i profesjonalny.

Podsumowując, tax technology to narzędzie, które pozwala nie tylko na usprawnienie procesów compliance oraz rozliczeń podatkowych, ale także na efektywne wykorzystanie danych podatkowych oraz pod kątem resturkturyzacji i upadłości oraz skuteczne rozwiązywanie problemów prawno-podatkowych. W kancelarii podatkowej mamy doświadczenie w pracy z technologią podatkową i jesteśmy gotowi pomóc przedsiębiorcom w efektywnym wykorzystaniu jej w ich działalności.

W razie pytań co do automatyzacji powyższych kwestii pozostajemy do dyspozycji poprzez formularz kontaktowy, adres e-mail: info@taxtechadvisory.pl oraz telefonicznie.

Open chat
Skontaktuj się z nami już teraz!
Dzień dobry,

w czym możemy Państwu pomóc?