Back

Jesteśmy w stanie pomóc nawet w skomplikowanych sprawach oraz przejąć je do prowadzenia przez wchodzącego w skład naszego zespołu doradcę restrukturyzacyjnego.

Dla dłużników

Pomagamy w rozpoznaniu momentu, od którego występuje obowiązek złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości. Zanim on nastąpi rozważmy możliwości restrukturyzacji przedsiębiorstwa, aby nie dopuścić do ogłoszenia upadłości. Możemy pomóc także przy osiąganiu zagranicznego finansowania na restrukturyzacje oraz w sprzedaży przedsiębiorstwa inwestorom z obszaru DACH.

W zakresie upadłości konsumenckiej pomożemy rozpoznać prawo właściwe do złożenia wniosku o upadłość, wyjaśnimy skutki postępowania oraz złożymy wniosek o ogłoszenie upadłości.

Dla wierzycieli

Zgłosimy w Twoim imieniu wierzytelność. Będziemy czuwali nad zgodnością z prawem postępowania dłużnika. W postępowaniach restukrutyzacyjnych nie dopuścimy do Twojego pokrzywdzenia – nawet jeśli banki i duzi wierzyciele będą głosowali w sposób dla Ciebie niekorzystny (ostatnimi czasy bardzo częsta praktyka). Będziemy dbali o Twoje interesy w Radzie Wierzycieli.

Powierz swoje sprawy sprawdzonym i rzetelnym profesjonalistom.

Open chat
Skontaktuj się z nami już teraz!
Dzień dobry,

w czym możemy Państwu pomóc?