Back

Z dumą i entuzjazmem wprowadzamy dotąd nieobecną na rynku polskim usługę szkoleniową – nasze warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców. Ta forma szkoleń cieszy się dużą popularnością wśród zachodnich przedsiębiorców.

W odróżnieniu od tradycyjnych szkoleń wykładowych, nasze warsztaty pozwalają na wspólne odkrywanie istotnych procesów i problemów, z którymi borykają sie Państwo na co dzień. Dzięki temu uzyskują Państwo nie tylko wiedzę, ale także praktyczne narzędzia oraz wycelowane w Państwa potrzeby niezawodne procedury, które pozwolą zmierzyć się z najczęściej występującymi problemami w Państwa przedsiębiorstwie – także, a może przede wszystkim, gdy warsztat dobiegnie końca.

Jesteśmy przekonani, że warsztaty są skuteczną formą szkolenia, która pozwala na pełniejszą i szybszą pomoc przedsiębiorcom korzystającym z naszych usług – zwłaszcza tym, którzy działają międzynarodowo. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy posiadają nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu warsztatów na temat ważnych dla funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa zagadnień.

Partner generalny kancelarii, mec. Artur Tim, to osoba, która posiada bogate doświadczenie szkoleniowe, w tym międzynarodowe. Regularnie prowadzi on szkolenia w trzech językach – po polsku, angielsku oraz niemiecku, co pozwala na dostosowanie warsztatów do potrzeb każdego przedsiębiorcy oraz jego pracowników. Mec. Artur Tim został również uznany za najlepszego wykładowcę w serii szkoleń dla prawie 200 urzędników i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej oraz za jednego z 10 najlepszych prawników w Polsce przed 35 rokiem życia – i to już w wieku 29 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszej kancelarii. Jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty i szkolenia pozwolą Państwu na jeszcze skuteczniejsze zarządzanie swoim przedsiębiorstwem i osiągnięcie sukcesów na rynku.

Open chat
Skontaktuj się z nami już teraz!
Dzień dobry,

w czym możemy Państwu pomóc?