Back

W dobie postępującej globalizacji oraz rozwoju unijnych swobód, przedsiębiorcy coraz częściej działają międzynarodowo. Wiąże się to również z formalnościami i obowiazkami podatkowymi w wielu krajach. Międzynarodowa kontrola podatkowa dotyczy w szczególności następujących sektorów:

  • działalność e-commerce
  • działalność w sektorze TSL
  • polskie modele SAAS

Nasze doświadczenie obejmuje działalnosć zarówno dla globalnie obecnych przedsiębiorstw (np. automatyzacja VAT w ponad 40 krajach) jak i dla mniejszego biznesu. W przypadku międzynarodowego biznesu szczególne znaczenie ma odkrycie zagrożeń w porę, wielojęzyczność, doświadczenie w międzynarodowych kontrolach podatkowych oraz międzynarodowa sieć kontaktów.

Współpracujemy z klientami z różnych części świata, co pozwala nam na zapewnienie im wsparcia w skali międzynarodowej. Nasze usługi są dostosowane do potrzeb każdego klienta i obejmują doradztwo w zakresie prawa, podatków oraz regulacji.

Zachęcamy Państwa do kontaktu poprzez wysłanie wiadomości na adres info@taxtechadvisory.pl bądź poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego. Gwarantujemy szybkie zajęcie się sprawą.

Open chat
Skontaktuj się z nami już teraz!
Dzień dobry,

w czym możemy Państwu pomóc?